Kontakt os

Kontakt os

Kunne du tænkte dig at vide mere om os eller tage en uforpligtende snak? Så brug vores kontaktformular nederst på siden, eller ring til os!
 

Kontaktinformation

+45 86 43 32 44
info@tj-anlaeg.dk
Fakturaer og kontoudtog sendes til: githa@tj-anlaeg.dk
CVR: 36465573
Mariagervej 245
DK-8920 Randers NV
Danmark

Driften:

Christian Jensen

Direktør

Tlf: +45 40620748

Mail: chr@tj-anlaeg.dk

Enterprise, B2B

Torben Jensen

Senior konsulent

Tlf: +45 40846073

Mail: tj@tj-anlaeg.dk

Boldbaner og vintertjenester

Casper Toft Larsen

Projektleder

Tlf: +45 30388870

Mail: casper@tj-anlaeg.dk

Jord og kloak

Sia Ørskov Jensen

Projektleder

Tlf: +45 30388850

Mail: sia@tj-anlaeg.dk

Haver og uderum

Mogens Kristian Sørensen

Driftsleder

Tlf: +45 30388860

Mail: mogens@tj-anlaeg.dk

Pleje af grønne områder og vintertjenester

Alex Niemann Berg

Projektleder

Tlf: +45 30388840

Mail: alex@tj-anlaeg.dk

Tilbudsberegner

Christina Mikkelsen

Kontormedarbejder.

Tlf: +45 30388813

Mail: kontor@tj-anlaeg.dk

AD HOC opgaver

Nicolai Roed

Projektleder

Tlf: +45 30388810

Mail: nicolai@tj-anlaeg.dk

Tilbudsberegner

Administrationen:

Githa Voigt

Bogholder.

Tlf: +45 30388867

Mail: githa@tj-anlaeg.dk

Økonomi

Helle Gotfredsen

Kontorassistent

Tlf: +45 30388835

Mail: helle@tj-anlaeg.dk

Økonomi

 

Firma

  • Anlægsgartner Torben Jensen & Søn ApS
  • Mariagervej 245
    8920 Randers NV
    CVR: 36465573
    Tel. +45 86 43 32 44

Geografisk område

Randers, Hadsten, Hobro, Mariager, Hadsund, Favrskov, Syddjurs, Norddjurs, Mariagerfjord og hele Østjylland

Job og karriere

Se karrieremulighederne hos Anlægsgartner Torben Jensen & Søn, ApS og find vores ledige stillinger.

Gå til job og karriere